Extrémne premeny

Ruský stylista dokáže skutočné zázraky. Pozrite si širokú galériu neuveriteľných premien, v ktorých zmenil bežných ľudí na nepoznanie.

Extrémne premeny

Konstantin Bogomolov je ruský stylista pôsobiaci v lotyšskej Rige, ktorý ľuďom ponúka neuveriteľné zmeny vizáže a štýlu. Vek u neho nehrá rolu, nikto nie je príliš mladý ani starý na to, aby podstúpil jeho premenu. Ľudí, ktorí premenu absolvovali, na nových fotkách len ťažko spoznáte.

Bogomolov pracuje s dizajnom už od 90-tych rokov a má v odbore obrovské skúsenosti. V roku 1999 si otvoril vlastnú školu „Bogomolov Image School“ v lotyšskej Rige, ktorá sa stala rýchlo známou v širokom okolí. Stať sa dizajnérom je podľa jeho slov veľmi náročné, keďže potrebujete absolvovať širokospektrálne vzdelanie zahŕňajúce psychológiu, kompozíciu, technológiu, a pod.

Konstantinove premeny sú maximálne komplexné a nevynechajú jedinú časť tela. Zmení vás od hlavy po päty, teda od účesu až po nové topánky. Pozrite si v nasledujúcej galérii výber z konstantinovych premien, ktoré skutočne stoja za to.Zdroj fotografií : bogomolov.lv/index.php?page=students-works

Kompletnú galériu, resp. ďalšie premeny, si môžete pozrieť na TU.